Ziņas

Noskaties ierakstu: diskusijā pārrunā valsts pārvaldes un jaunuzņēmumu sadarbības potenciālu digitālajā jomā

Lai veicinātu valsts pārvaldes un jaunuzņēmumu vides sadarbību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) konferences “Techchill” ietvaros 26. aprīlī plkst. 12.30 aicina uz pasākumu “Latvia Level Up! Government and Startups for Better Services” (Latvija nākamajā līmenī! Valsts pārvalde un jaunuzņēmumi par digitālajiem pakalpojumiem). Tajā jaunuzņēmumu pārstāvji un eksperti no Latvijas un Lietuvas dalīsies pieredzē un meklēs atbildes, kā apzināt sabiedrības vajadzības, nepalaist garām īsto brīdi jaunu digitālo risinājumu ieviešanai un stiprināt partnerības starp privāto sektoru, jaunuzņēmumiem un valsts sektoru.

Pasākuma programma

Plkst. 12.30–13.30 Tehnoloģiju kopienas spēks (The Power of Tech Community)

Ar prezentācijām uzstāsies Ģirts Bērziņš, “Swedbank” digitālās inovācijas un stratēģijas vadītājs; Georgs Vardanjans, programmatūras izstrādes uzņēmuma “Sorsera” valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs un Līva Pērkone, inovāciju pārvaldības uzņēmuma “Helve” vadošā partnere. Uz diskusiju viņiem pievienosies elektroniskās maksājumu sistēmas lietotnes “Mobilly” valdes priekšsēdētājs Ģirts Slaviņš un Nacionālā veselības dienesta Digitālās transformācijas vadītājs Māris Dreimanis un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks digitālās transformācijas jautājumos Gatis Ozols.

Plkst. 14.00 – 15.00 Inovāciju ekosistēmas izveide – valsts pārvaldes un jaunuzņēmumu tikšanās (Designing Ecocystem of Innovation – Government and Start-up meet up)

Ar prezentācijām uzstāsies Arūnė Matelytė (Arune Matelaite), Lietuvas Inovāciju aģentūras GovTech Lab līdzdibinātāja un Emil Syundyukov (Emils Sjundjukovs), medicīnas tehnoloģiju jaunuzņēmuma “Longenesis” dibinātājs. Uz diskusiju viņiem pievienosies Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks tautsaimniecības jautājumos Raimonds Lapiņš un “Liepājas Digitālo inovāciju parka” vadītāja Agate Ambulte.