Mācību vietne

Mācību vietne macibas.daridigitaliarhivs.lv

Mācību vietne macibas.daridigitaliarhivs.lv ir izstrādāta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas programmas “Dari digitāli” ietvaros. Programmas ilgums – no 2018. gada aprīļa līdz 2022. gada novembrim. Programma ir saņēmusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu finansējumu.

Nozīmīgākā Programmas sastāvdaļa ir mācības – bibliotekāriem, skolotājiem, valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem un žurnālistiem, kuru rezultātā laika periodā no 2018. līdz 2020. gadam ir izveidots unikāls 6000 digitālo aģentu tīkls visā Latvijā.

No 2021. gada oktobra digitālo aģentu loks tiek pilnveidots, digitālos aģentus mācot kā prasmīgus digitālos līderus.

Tāpat vietnē tiek piedāvātas digitālo aģentu mācības (tālmācības kursa veidā), kā arī no 2022. gada sākuma tālmācības kursa veidā pieejamas digitālo prasmju mācības sabiedrībai.

Lai tiem iedzīvotājiem vai kolēģiem, kuriem nepieciešams atbalsts digitālo iespēju izmantošanā būtu informācija par iestādēm, kur pieejams izglītots speciālists –  Digitālo aģentu un digitālo līderu mācību programmas sekmīgi apguvušie mācību dalībnieki tiek iekļauti Digitālo aģentu kartē.

Seko mums sociālajos tīklos