Ziņas

Izstādes “Māja I 2022” laikā būs iespēja saņemt atbalstu e-adreses izveidei

E-adresi ikviens var izveidot portālā Latvija.lv, taču “Māja I 2022” apmeklētājiem un dalībniekiem būs iespēja to paveikt uz vietas izstādē kopā ar konsultantu.

Kopā ar konsultantu varēs izveidot gan savu, gan uzņēmuma e-adresi un uzzināt par būtiskākajiem ieguvumiem no tās izmantošanas – piemēram, kā turpmāk elektroniski sazināties ar valsts un pašvaldību iestādēm.

E-adrese ir drošas saziņas pakalpojums – tava digitālā pastkastīte portālā Latvija.lv. Tas ir veids, kā sazināties ar vairāk nekā 3000 valsts un pašvaldību iestādēm jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas. Droši, ērti un palīdz ietaupīt gan naudu, gan laiku!

E-adrese no 2023. gada 1. janvāra būs obligāta visiem uzņēmējdarbības veicējiem, tāpēc izstādes “Māja I 2022” laikā katrs apmeklētājs, kuram līdzi būs eID karte ar eParaksta pieejas kodiem (PIN) vai eParaksts mobile, varēs ātri un vienkārši izveidot kā savu, tā arī sava uzņēmuma e-adresi.

Ceturtdien un piektdien stendā konsultantu pavadībā būs iespējams izveidot arī drošu elektronisko parakstu eParaksts mobile!

Ieguvumi no e-adreses lietošanas:
• Lietojot e-adresi, vari būt pārliecināts, ka dokumenta sūtītājs ir tas, par ko uzdodas.
• Tavi oficiālie dokumenti būs drošībā: tie nenoklīdīs pastkastītē vai e-pastos un būs pasargāti no krāpniekiem.
• Saņem visas ienākošās vēstules laikā un vienuviet. Nenokavē neko svarīgu.
• Sūti iesniegumus un dokumentus vai pieprasi pakalpojumus jebkurā laikā un no jebkuras atrašanās vietas pasaulē.
• Saudzē vidi un nesaņem vēstules no iestādēm papīra formātā.


Uz tikšanos izstādē “Māja I 2022” no 24. līdz 27. martam!

Vairāk informācijas meklējiet daridigitaliarhivs.lv/e-adrese-juridiskam-personam/.

E-adreses pārziņa (Valsts reģionālās attīstības aģentūras) tehniskais atbalsts pieejams pa tālruni 66155505 vai e-pastā atbalsts@vraa.gov.lv.