Ziņas

Aicinām piedalīties aptaujā – novērtēt programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros paveikto

Programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kopš 2018. gada aprīļa ir īstenojusi aktivitātes sabiedrības izglītošanā, lai pilnveidotu tās digitālās prasmes valsts pakalpojumu saņemšanai digitālā veidā.

Programmas ietvaros organizēti dažādi komunikācijas pasākumi, digitālo aģentu mācības, izveidota portāla Latvija.lv atbalsta vietne daridigitaliarhivs.lv, kurā pieejami dzīves situāciju apraksti, kas palīdz orientēties plašajā e-pakalpojumu piedāvājumā un ļauj identificēt konkrētā dzīves situācijā noderīgos pakalpojumus, video pamācības pakalpojumu saņemšanai, informatīvie materiāli un informācija par digitālajiem aģentiem, kas iedzīvotājiem un uzņēmējiem palīdz apgūt un izmantot valsts un pašvaldību iestāžu radītos e-risinājumus.

Aicinām novērtēt programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros paveikto un vietnē daridigitaliarhivs.lv pieejamo saturu, atbildot uz aptaujas jautājumiem. Aptauja ir anonīma, iegūtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā. Aptaujas aizpildīšana aizņems nepilnas 4 minūtes, un sniegtās atbildes un ierosinājumi ļaus mums uzlabot programmas aktivitātes.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību! Ja, aizpildot aptaujas anketu, rodas kādas neskaidrības, vai vēlaties izteikt ierosinājumu programmas aktivitāšu uzlabošanai, lūdzam sūtīt e-pastu uz Eprasmes@varam.gov.lv.

!!! Šobrīd programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” īstenošanā esam paņēmuši nelielu pauzīti. Ja esi uzņēmējs, aicinām pieteikties iepirkumā par programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” turpinājumu”.